piątek, 12 lipca

Top3 misek wc bez kołnierza – Opinie i recenzje!

Wybór optymalnego sanitariatu jest bardzo ważny. Ma wpływ nie tylko na wygład łazienki, w której się znajdzie, ale przede wszystkim na komfort użytkowania czy funkcjonalność. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się miski WC podwieszane. Ich popularność związana jest z tym, że zajmują mniej miejsca od klasycznych kompaktów WC, poza tym, dzięki widocznej podłodze, wnętrze wygląda na lżejsze, bardziej przestronne. Według ekspertów, projektantów wnętrza, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są miski WC bez kołnierza. Jeśli chcesz poznać opinie o miskach WC bez kołnierza oraz poznać najlepsze i najbardziej popularne modele – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Deante Peonia  – popularna miska WC bez kołnierza opinie

Dobra miska WC bez kołnierza opinie – to z pewnością Deante Peonia! Model ten zachwyca swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Miska posiada delikatne zaoblenia. Ze względu natomiast na sam kształt, idealnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych. Na estetykę miski WC wpływ ma także ukryte mocowanie czy zastosowanie deski typu slim. Zaletą miski WC jest także fakt, że jest ona dostępna w przystępnej cenie.

Deante Peonia  – miska wc bez kołnierza opinie użytkowników ma bardzo dobre. Bez problemu znaleźć je można na wielu forach branżowych czy portalach. Dzięki temu, że ta miska WC nie posiada kołnierza wewnętrznego, dużo łatwiejsze jest utrzymanie jej w czystości. Miska sedesowa nie ma zakamarków, w których mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia drobnoustroje. Poza tym spłukiwanie miski WC rimless jest bardziej efektywne i możliwe, przy użyciu mniejszej ilości wody. Dzięki temu można podczas normalnego użytkowania sanitariatu, zmniejszyć zużycie wody.

miska bez kołnierza

Roca Gap i Roca Meridian – miski WC bez kołnierza opinie

Jeśli chodzi o dobre miski WC bez kołnierza, to dobre opinie mają również miski WC Roca Gap oraz Roca Meridian. Te dwa modele ze względu na swoją estetykę, są idealnie dopasowane do potrzeba, nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych.

Bezkołnierzowe miski WC Roca są wykonane z bardzo dobrego materiału ceramicznego, który jest trwały oraz bezproblemowy podczas czyszczenia. Zazwyczaj te miski WC sprzedawane są razem z deskami typu slim. Deski wyposażone są w system wolnego opadania, który ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania. Atutem misek z pewnością jest również dostępność części zamiennych do misek WC, a także długa gwarancja producenta.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − dwa =