sobota, 8 czerwca

Fohow Oral Liquid – moc lignanów w służbie zdrowia

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Fohow Oral Liquid nazywany bywa eliksirem młodości. Określenie to zawdzięcza bogactwu substancji aktywnych, do których należą miedzy innymi lignany. Czym właściwie są lignany i jakiej jest ich działanie przeczytacie w tym wpisie.

Lignany – opis i działanie

Lignany to flawonoidy. Są to obecnie jedne z najsilniejszych znanych przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze to substancje, które neutralizują wolne rodniki odpowiedzialne w dużej mierze za proces starzenia się organizmu, w szczególności tkanek skóry. Wolne rodniki występują również w innych tkankach organizmu, gdzie w nadmiernej ilości mogą uszkadzać DNA komórek i sprzyjać w ten sposób powstawaniu procesu nowotworowego. Lignany wpływają również na regulację gospodarki hormonalnej redukując ryzyko zachorowania na nowotwory hormonozależne (piersi, jajnika, macicy).

Gdzie znaleźć lignany

Lignany naturalnie w dużej ilości występują w grzybach Reishi (lakownicy lśniącej) a także w siemieniu lnianym i sezamie. Niektóre źródła podają, że to właśnie duże spożycie grzybów Reishi w krajach azjatyckich jest przyczyną zdecydowanie niższej zachorowalności na kobiece nowotwory wśród Azjatek.

Fohow Oral Liquid – moc lignanów

Lignany znajdziemy również w suplemencie cenionej chińskiej marki Trzy Klejnoty Feniks. Ich źródłem jest w tym przypadku lakownica lśniąca, która od stulecie wykorzystywana jest w Tradycyjnej Chińskiej Medycynie. Dzięki jej zawartości Fohow Oral Liquid polecany jest osobom, które chcą dbać o swoje zdrowie fizyczne, ale również o promienną wypoczętą cerę. dodatkowo w produkcie znajduje się cordyceps, który działa wspierająco na układ odpornościowy minimalizując ryzyko zachorowania nawet w sezonie infekcyjnym. 

Gdzie kupić Fohow Oral Liquid?

Oryginalne produkty najlepiej kupować u autoryzowanych dystrybutorów marki Fohow. jednym z nich jest sklep internetowy e-fohow.pl gdzie każdy może uzyskać pełne wsparcie informacyjne w zakresie właściwości i dawkowania Fohow Oral Liquid.

Warto też zwrócić uwagę na Perły Księżniczki Guifei Bao, które są szeroko stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =